Aplikacja mobilna prowadząca pracą zespołu klimatyzacji

Klimatyzacja jednak pod ręką, gdziekolwiek jesteś

Aplikacje mobilne stały się niezbędnymi narzędziami skutecznie wspomagającymi projektowanie instalacji HVAC i dobór do niej wygodnych urządzeń. Są toż i kompletne rozwiązania dla użytkownicy końcowego, dające mu dalekie sterowanie i dbanie klimatyzacji, rozbudowanej instalacji VRF, a nawet całości systemów trafiających się w zamku. Bez powodu w jakim zajęciu na Gleby w określonym momencie żyjemy.

Nowoczesna obudowa hermetyczna z długim wyświetlaczem LED gwarantuje wysokie bezpieczeństwo oraz zdolność klimatyzacją za usługą smartfonu i aplikacji mobilnej jest od stara standardem podawanym przez firmę LG. Najnowsze standardy urządzeń LG wyposażono w element komunikacji z Wi-Fi, dający na popularne oraz praktyczne sterowanie pewną liczbą klimatyzatorów za usługą internetu i intuicyjnej aplikacji ThinQ, która stanowi obecnie otwarta w stylu polskim na sposoby iOS oraz Android.

Wszystko pod kontrolą

Dzięki aplikacji mobilnej ThinQ LG zdobywamy wiedze o nowej temperaturze dominującej w całkowitym pomieszczeniu, potrafimy z jakiegoś stanowiska na świecie włączyć lub wyłączyć klimatyzację, i także schłodzić lub podgrzać powietrze w pomieszczeniu do rzeczywistej temperatury. Nowoczesna obudowa hermetyczna z potężnym wyświetlaczem LED zapewnia doskonałe zaufanie i swobodę ThinQ LG zapewnia jednocześnie okazja sprawdzenia bieżącego statusu pracy zespołu wentylacji, poziomu zużycia filtrów powietrza również daje efektywnie zarządzać stopniem wykorzystania energii przez urządzenia. Umiemy wówczas dokonać np. poprzez korektę tygodniowego harmonogramu, zmieniając system produkcji klimatyzacji do znajomego ruchu mieszkania a terminu spędzanego w układu dnia w klimatyzowanych pomieszczeniach.
image

Aplikacja LG pozwala każdemu uczestnikowi rodziny wybranie jednych ustawień temperatury i wysokości nawiewu, jakie potrafi zanotować w przystępnej aplikacji, aby w jakimkolwiek momencie szybko oraz dobrze je uruchomić. Poszczególne miejsca za pomocą aplikacji ThinQ można swobodnie zapisać zarówno dla któregokolwiek klimatyzatora.

Aplikacja mobilna prowadząca pracą układu wentylacji zapewne istnieć równie wartościowa dla instalatorów oraz serwisantów klimatyzacji, co dla przeciętnego użytkownika. Dzięki pracy mówienia o awarii za usługą np. wiadomości SMS, serwisant klimatyzacji otrzymuje rzetelną nowość na materiał zaistniałej usterki, co znacząco ułatwia i zwiększa naprawę powstałej awarii. Firma LG taką funkcję używa aktualnie z lat, udostępniając poprzez serwis SMS kody błędów dla instalatorów oraz serwisantów urządzeń klimatyzacyjnych. W najnowocześniejszej aplikacji ThinQ mogą oni wynaleźć zarówno funkcję Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dany do zestawie w kabinie kierowcy , która daje zdalnie zdiagnozować poprawność pracy układu klimatyzacji i doświadczyć ewentualne wywiady spośród nią połączone.
Sign In or Register to comment.